Savo archyve laikote nemažai geros kokybės nuotraukų, kuriomis norėtumėte pasidalinti su kitais?
Šiame video paaiškinu kaip savo nuotraukų dėka galite susikurti pasyvias pajamas iš Pixabay.com tinklapio.
Savo archyve laikote nemažai geros kokybės nuotraukų, kuriomis norėtumėte pasidalinti su kitais?
Šiame video paaiškinu kaip savo nuotraukų dėka galite susikurti pasyvias pajamas iš Pixabay.com tinklapio.
Besibaiginėjant 2015 metų vasarai užmačiau, jog kai kurias Amazon.de parduotuvėje parduodamas prekes galima gauti nemokamai, jei atsidėkodamas pasiūlai parašyti viešą atsiliepimą (review) apie produktą, kuris bus publikuojamas Amazon puslapyje po produkto aprašymu.
Šiame video pasakoju kaip aš nepraėju net 3 mėnesiams pakilau į top 120 vietą visų vokiško Amazono review rašytojų reitingo lentelėje. To dėka nemokamų produktų pasiūlymai keliauja vos ne kas dieną.
Jei patiko – persiųskite šį video draugams gyvenantiems šalyse, kur Amazon’as turi savo e-parduotuves. Kitame video papasakosiu detaliau kaip ir nuo ko galima pradėtį šią veiklą, jei tik yra noro namus aprūpinti reikiamais smulkiais daiktais, bei investuoti laiką į produktų aprašymą ir fotografavimą.
Šiame video dalinuosi trim paprastais, tačiau labai labai svarbiais žingsniais, kurie tiek man, tiek ir kitiems neabejotinai padeda išpildyti savo gyvenimo norus bei įgyvendinti svajones.
Jei patiko šis video – pasidalink su kitais! Ačiū 🙂
Delfi portalo video reportažas apie autostopininkus, kuriame taip pat buvau pakalbintas ir aš (dvi dalys). Trečiasis filmukas – taip pat apie autostopą. Visų reportažų autorius – Arminas Šileikis.
2008 m. sausio-vasario mėnesiais 5 savaites iš Ekvadoro į Peru keliavome per džiunglių upes. Vienintelis transportas Amazonių džiunglėse – valtys, motorlaiviai ir krovininiai laivai. Šiame filmuke daugiausia vaizdų iš laivų su kuriais mes keliavome link Iquitos – didžiausio keliais neprivažiuojamo pasaulyje miesto (apie 0,5 mln. gyventojų).
Mūsų su Katja „Follow The Road” kelionės metu 2006 m. kovo-rugpjūčio mėnesiais buvome apsistoję Copper Bank kaimelyje Belizo šiaurėje (Centrinė Amerika). Poilsiavietėje, kurioje gyvenome nemokamai, kelis kartus gaminome kokoso pieną. Būtent šį procesą ir nusprendėme įamžinti.
Taip pat galite perskaityti detalią kokoso pieno gamybos instrukciją.
2004 m. praleidęs 6 mėnesius Afrikoje nusprendžiau pasidalinti savo įspūdžiais su kitais. Ta proga buvau paruošęs 1,5-2 val. trukmės prezentaciją, kurios metu rodydavau nuotraukas iš kelionės per Rytų Afriką ir savanoriško darbo PARe, filmus iš gyvenimo juodukų rajone, grodavau keletą PARo melodijų bei, žinoma, pasakodavau nutikusius nutikimus.
Iš viso apturėjau 13 prezentacijų ~450-iems skirtingų žmonių 6-iose šalyse (PAR, Vokietija, Lenkija, Lietuva, Latvija, Danija).
Šitas filmas – tai tarsi mano prezentacijų „treileris” (reklaminis klipukas).
Subtitrai anglų kalba.
Khayelitsha juodukų priemiestyje netoli Keiptauno (Pietų Afrikoje) sekmadieniais palaikydavau slovakui Juraj kompaniją nueiti į Romos katalikų bažnyčią, kurioje per mišias visi dainuoja ir šoka.
Filmuota 2004 m. rudenį
Pietų Afrikos Respublikoje, Khayelitsha priemiestyje (30km nuo Keiptauno) – draugas Juraj nufilmavo mokyklos aplinką. Filme pamatysite mokinukus, kompiuterių kambarį, kuriame dirbome, mūsų kolegę, irgi savanorę – Sigrid iš Vokietijos.
Filmuota 2004 m. rudenį.
2004 m. lapkričio mėnesį kartu su draugu Juraj (iš Slovakijos) gyvenome lūšnoje Khayelitsha juodukų priemiestyje 30 km nuo Keiptauno (Pietų Afrikos Respublika). Juodukų mokykla, kurioje savanoriavome, turėjo video kamerą, kuria nusprendėme vieną savaitgalį pasinaudoti ir uždokumentuoti blynų kepimą lūšnoje.
Kontaktui: pastas@kligys.com