Virtualių Konferencijų verslo modelis, kaip tai veikia

Šįkart noriu papasakoti, kas yra virtuali konferencija, angliškai vadinama virtual summit. Pats esu suorganizavęs šešias tokias konferencijas Amazon platformos pardavėjams. Iš viso esu įrašęs virš 200 interviu (įskaitant webinarus ir panašius video, kuriuos skelbiu OrangeKlik Youtube kanale), viską – anglų kalba.

Virtuali konferencija šiuo metu yra mano verslas. Kuo tokios konferencijos naudingos?

Virtualios konferencijos padeda pildyti jūsų prenumeratorių sąrašą, galite užsidirbti pinigų – mano suorganizuotos konferencijos man tikrai atnešė pelno. Mano verslo modelis buvo toks – siūlydavau nemokamas virtualias konferencijas, pateikdavau video įrašų pasirinkta tema (mano atveju – Amazon pardavimai, imdavau interviu iš patyrusių, sėkmingai dirbančių Amazon pardavėjų), paskelbdavau datas, kada vyks virtuali konferencija, kurios metu grupė ekspertų dalinsis žiniomis. Renginį reklamuodavau kaip nemokamą, žmonės susidomėdavo ir registruodavosi. Užsiregistravusiems periodiškai siūlydavau įsigyti All Access Pass – už tam tikrą mokestį galimybę dar neprasidėjus konferencijai gauti priėjimą prie jau paruoštų specialių video ir žiūrėti juos kada panorėjus. Nemokami pranešimai prenumeratoriams būdavo transliuojami tik ribotą laiką. All Access Pass pirkti būdavo verta, kartais juos įsigijusiems žmonėms siūlydavau nuolaidų ar specialių pasiūlymų.

Virtualios konferencijos padeda tapti pasirinktos industrijos ekspertu bei užmegzti ryšių su tam tikros srities ekspertais. Interviu metu patys galite gauti daug įdomios informacijos ir naudingų žinių. Rengdami virtualias konferencijas ir patys tapsite žinomi. Aš pradėjau tapti atpažįstamu veidu tarp Amazon pardavėju, nors pats nesu pardavėjas.

Labai svarbus jūsų įrašų turinys. Klausytojai turi gauti naudingų žinių, kažko išmokti, taip jie prisimins jūsų konferencijas ir jus. Virtualios konferencijos padeda parduoti ir savo produktus – mokymų programas, koučingą ir pan.

Dabar mane labiau domina gyvų konferencijų organizavimas. Vieną jau esu surengęs, planuoju surengti dar tris tarptautines konferencijas 2019 metais. Kituose video papasakosiu smulkiau, kaip virtualios konferencijos organizuojamos, kiek jos trunka. Duosiu patarimų, kurie pravers, jei ketinate organizuoti virtualias konferencijas. Lietuvos rinka per maža tokiems renginiams, kita vertus, Lietuvoje galite ne siekti pelno, o tapti vietiniu autoritetu, pasisemti patirties ir vėliau organizuoti tarptautines konferencijas anglų kalba.

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.