Nuo kelionių apie verslą

Daug metų mano tinklapyje ir Youtube kanale buvo straipsniai susijęs su kelionėmis. Taip, esu apkliavęs nemažai šalių, tačiau dabar noriu pakalbėti apie tai, kas nutiko per pastaruosius du metus. Tai labiau susiję su verslu ir asmeniniu tobulėjimu. Daug metų buvau laisvai samdomas tinklapių programuotojas, tačiau 2016 metais atradau naują nišą – pradėjau organizuoti virtualias konferencijas Amazon pardavėjams. 2018 buvo pirmi metai, kai nustojau programuoti tinklapius kitiems, dabar tai darau nebent sau. Per 2-3 metus pavyko užauginti pelningą verslą organizuojant internetines konferencijas Amazon pardavėjams. Šiuo metu, kai įrašinėju šį video, aš taip pat ruošiu pirmąją gyvą konferenciją, kuri įvyks 2019 m. kovo mėnesį Prahoje. Tačiau be to esu sukūręs ir 6 virtualias konferencijas Amazon pardavėjams Europoje ir visame pasaulyje. Mano konferencijas peržiūrėjo tūkstančiai žmonių, esu padaręs daugiau nei 200 interviu per du metus su įvairiais šios srities profesionalais, tad turiu patirties, kuria norėčiau su jumis pasidalinti tolimesniuose video ir blog įrašuose savo tinklapyje.

Šis įvadinis video yra kartu ir pasižadėjimas dalintis su jumis savo išmoktomis pamokomis, dalintis tuo, kas man padėjo šiame kelyje, ir patirtimi bei detalėmis, kaip kuriamos ir vykdomos virtualios konferencijos.

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.