Konferencijų organizavimas – naujas pašaukimas

Save pusiau juokais vadinu ‚šviežiai iškeptu‘ renginių organizatoriumi. Neseniai įvyko pirma mano organizuota gyva konferencija. Aš ilgai dirbau tinklapių programuotoju, o maždaug prieš trejus metus pradėjau virtualių konferencijų (angl. virtual summit) verslą. Per 2,5 metų  sukūriau šešias virtualias konferencijas anglų kalba, skirtas Amazon platformoje prekiaujantiems žmonėms. Tačiau man patinka iššūkiai, taigi nusprendžiau išbandyti šį tą naujo – surengti gyvą konferenciją Amazon pardavėjams. Renginys įvyko Prahoje, jame susirinko 170 žmonių. Dalyviams renginys labai patiko, jų atsiliepimai buvo kuo geriausi, todėl ketinu šį renginį pakartoti ir kitais metais, bei nusprendžiau suorganizuoti dar keletą konferencijų ir šiemet, 2019-tais.

Šis kreipimasis skirtas žmonėms, kuriuose domina tarptautinių renginių organizavimas, arba kurie tuom jau užsiima. Tokio pobūdžio projektuose yra daugybė niuansų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Prireikia daug planavimo, tenka susidurti ir su biurokratija, reikia atkreipti dėmesį ir į teisinius reikalus. Taigi man pagalba ar patarimai visuomet pravers, o ir aš pats taip pat mielai pasidalinsiu savo patirtimi. Pirmosios konferencijos organizaciniai darbai truko aštuonis mėnesius, ji buvo skirta tarptautinei auditorijai. Kitos šiais metais laukiančios konferencijos Amazon pardavėjams vyks Izraelyje, Amsterdame ir Madride. Izraelyje ir Madride vyksiančios konferencijos vadinsis ‚Seller Fest‘ ir bus skirtos tiems pardavėjams, kurie gyvena būtent tose šalyse, nes jose, kitaip nei, tarkime, Vokietijoje ar JAV, trūksta specializuotų renginių, skirtų Amazon pardavėjams.

Aš norėčiau savo tolimesniuose video pasidalinti savo atradimais organizuojant konferencijas užsienyje ir patarimais, kurie jums galbūt pravers. Mano tikslas yra dalintis informacija ir padėti Amazon platformoje prekiaujantiems verslininkams.

Artimiausias renginys, konferencija Izraelyje liepos mėnesį, bus organizuojama su partneriu, veikiančiu toje šalyje. Beje, panašų tik daug mažesnio mastelio renginį jau esu organizavęs ir Lietuvoje, tuo metu susirinko 120 besidominčių!

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.