Virtuali konferencija – 3 būdai pritraukti žiūrovus

Šiame video aptariu tris būdus, kuriais galima pritraukti žiūrovų savo virtualiai konferencijai. Tokia konferencija vyksta internetu, jai paprastai parengiama nuo 20 iki 40 interviu su jūsų pasirinktos temos ekspertais. Kadangi tai – verslo modelis, kyla klausimas, iš kur rasti pirkėjų. Mano konferencijų auditorija buvo Amazon platformos pardavėjai.

Taigi, trys būdai, kaip pritraukti žmones registruotis į jūsų rengiamą konferenciją.

Pirmasis būdas – asmeninis el. pašto adresų sąrašas, Facebook‘o grupės nariai, jūsų sekėjai, ar bet kokio kito soc. tinklo auditorija.

Antras būdas – dalyvaujančiųjų ekspertų auditorijos. Aš pats derinau abu būdus. Pradėjęs rengti pirmąją konferenciją, neturėjau jokių sekėjų ar prenumeratorių, bet per pirmas tris savaites jų surinkau pusantro tūkstančio, visi jie pas mane atėjo iš pranešėjų, kurie sutiko dalyvauti mano renginyje. Žinoma, kai kurie mano pranešėjai patys neturėjo jokios auditorijos, tačiau kartais man pavykdavo pakalbinti influencerių, kurie sutikdavo mane pareklamuoti. Kita vertus, dideli influenceriai ne visuomet sutiks jus reklamuoti – kuo garsesnis žmogus, tuo sunkiau gali būti su juo susidraugauti, todėl gali tekti investuoti laiko santykiams su įtakingais žmonėmis megzti. Mano atveju man buvo naudingi nebūtinai didžiausią auditoriją turintys žmonės, bet tie, kurie būdavo labai aktyvūs socialiniuose tinkluose, kelis kartus paskelbę apie mano renginį, jie man surinkdavo nemažai susidomėjusių žmonių.

Trečiasis būdas yra mokamos reklamos – Facebook, Google Adwords ir pan. Aš reklamuodavausi daugiausia Facebooke, investuotos sumos man atsipirkdavo, nors per reklamas apie mane išgirdę žmonės nebuvo didžioji mano prenumeratorių dalis (tokie sudarydavo apie 20 proc.).

Turėkite omenyje, kad konferencijoms reikia rengtis iš anksto – ryšius galite pradėti megzti jau prieš metus.

Tikiuosi, mano apžvelgti būdai jums padės, galbūt net įkvėps jus imtis organizuoti savo virtualias konferencijas. Daugiau informacijos ir naudingų patarimų pateiksiu jums netrukus.

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.