Puerto Morelos po 11 metų – skirtumai

Po lygiai 11 metų vėl lankėmės PUERTO MORELOS miestelyje Meksikoje. Daug kas yra girdėję apie Cancun’ą ir Playa del Carmen – du garsius turistinius skurzdėlynus Yucatan pusiasalyje. Puerto Morelos yra įsikūręs per patį jų vidurį, ir šiuo metu jis yra puiki vieta tiems, kad nemėgsta turistinių „party” miestelių bei norėtų tiesiog atsipalaiduoti ir pabūti su savim. Ši vieta bus ideali šeimynoms su vaikams – miestelyje ramu, o pliažuose žmonių labai nedaug.

Neabejoju, kad situacija čia metams bėgant keisis. Prieš 11 metų kai Puerto Morelos pliaže nakvojome palapinėje, jį mums vietiniai apibūdino kaip eilinė žvejų miestelį. Toks jis ir atrodė. Tačiau laikas bėga, užsieniečiams šį vieta vis patrauklesnė ir vietovė po truputį keičiasi… Štai kelios nuotraukos su 11 metų skirtumais…

Atkreipkite dėmesį į pasikeitimus: smėlis baigia „suvalgyti” namų tvoras, languose įstatytos metalinės grotos, kokosų palmės gerokai užaugusios.

Bet kokiu atveju, labai rekomenduoju Puerto Morelos – daug vietos pliažuose ir meksikietiška atmosfera pačiame miestelyje.

 

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.