Pasirinkite tik tai, kas malonu!

Gyvenimas – tai didelė įvairovė. Vienu metu vyksta gausybė įvairių ir skirtingų dalykų. Tačiau nėra to vienintelio gyvenimo kelio, kuris būtų teisingesnis už kitus. Lygiai taip pat, kaip nėra vienos viską vienijančios spalvos, ar vienos gėlės, ar daržovės, ar pirštų atspaudo. Neegzistuoja tas vienintelis dalykas ar žmogus, kuris būtų teisingesnis nei visi kiti. Įvairovė – būtent ji ir puoselėja kūrybiškumą!

Jūs perskaitote šią mintį ir tariate:

– Gerai, aš susitaikau su mintimi, kad egzistuoja didelė įvairovė, tačiau agurkai man vis tiek nepatinka!

Puiku! Tuomet agurkų ir nevalgykite! O, be to, ir neprašykite, kad tie agurkai būtų visiškai sunaikinti bei nesmerkite tų, kuriems jie patinka. Nestovėkite pakampiuose su plakatais, reikalaujančiais uždrausti to, kas jums nepatinka! Nežlugdykite savo gyvenimo prieš kažką kovodami. Vietoje to, paprasčiausiai ištarkite:

– Aš pasirenku tik tai, kas man suteikia malonumą! Aš pasirenku tik tai, kas man patinka!


Interpretacija paruošta iš šio šaltinio: Abraomo mokymai

There is a big mix out there, and there's lots of different things going on, and there is not one way that was intended to be the right way. Just like there's not one color or one flower or one vegetable or one fingerprint. There is not one that is to be the right one over all others. The variety is what fosters the creativity. And so you say, 'Okay, I accept that there's lots of variety, but I don't like to eat cucumbers.' Don't eat cucumbers. But don't ask them to be eliminated and don't condemn those who eat them. Don't stand on corners waving signs trying to outlaw the things that you don't like. Don't ruin your life by pushing against. Instead, say, 'I choose this instead. This does please me.'
Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.