2010 balandis
Varkala, Kerala, Indija
Kiek kainuoja grynai tik maistas mėnesiu vienam ar dviem žmonėms perverčiant litais?
Sunku pasakyt. Mes maistą dažniausiai gaminamės. Aš surašysiu maždaug kiek viskas kainuoja, o tada jau spręskit kiek tai susidarytų per mėnesį. Jei valgyt kavinėse/restoranuose – kainos priklauso nuo to, kur valgai – ar restorane turistams, ar vietiniams. Turbūt faktorius bus – kurioje vietoje gyveni – arčiau namų ir rinksiesi kavinę.