Sinchronizacijos: Žaislai ir Pabaigos Pradžia

Nuo tada kai visai neseniai sužinojau ir, svarbiausia, suvokiau bei pajutau, jog absoliučiai viskas gyvenime nutinka reikiamu momentu ir reikiamoje vietoje, vis dažniau ir dažniau sąmoningai stebiu šį reiškinį ir kiekvieną dieną pastebiu kažką naujo ir įdomaus. Šis dalykas vadinamas sinchronizacija. Būtent, gyvenime nebūna atsitiktinumų – viskas yra tiesiog mintimis ir jausmais į Visatą perduodamos energijos sinchronizacija.

Spalio 9-tą nutiko keletas įdomių sinchronizacijų, kurių pagalba pakeičiau kai kuriuos dienos sprendimus
sukėlė dar daugiau įdomumo gyventi ir sąmoningai stebėti tai kuo gyveni.

Žaislai

Mr. Magorium’s Wonder Emporium

Porą dienų prieš spalio 9 d. gavau pasiūlymą į kelis savo tinklapius už tam tikrą mokestį įsidėti nuorodą į lietuviškos žaislų parduotuvės tinklapį. Vietoje to, kad įsiklausyčiau į intuiciją, logikos reikalaujanti smegeninė ėmė teikti priežastis, kodėl siūloma suma yra per maža. Tad šį papildomų įplaukų pasiūlymą atmečiau.

Vakare su Katja žiūrėjome Mr. Magorium’s Wonder Emporium (Pono Magoriumo stebuklų parduotuvė) – nuostabų filmą apie magišką žaislų parduotuvę. Filmo viduryje, kai mano protas buvo visiškai atsipalaidavęs, pajutau signalus iš aukščiau (tai vadinu bendravimu su Aukštesniuoju Aš, t.y. siela). Tai pasireiškė jausmais ir suvokimu, jog atsakydamas reklamuoti žaislų parduotuvės www adresą, aš tiesiogine prasme atstūmiau Visatos pasiūlymą papildomoms įplaukoms, apie kurias pastaruoju ir koncentruoju savo mintis. Ilgai dvejoti nebereikėjo. Kai įsiklausydamas į tuos signalus suvokiau,jog turiu pakeisti savo sprendimą dėl žaislų reklamos, pastebėjau žaismingą sinchronizaciją – siūloma nuorodą buvo apie žaislus, o žiūrimas filmas, kurio metu gavau signalus iš Aukščiau – irgi buvo apie žaislus, ir ne bet kokius, o magiškus! Labai stebuklinga ir nuostabi sinchronizacija!

Pabaigos pradžia

Tas pats minėtas filmas jau pačioje pradžioje man, kaip sakoma, suskambino varpais. Pirmose minutėse vaiko balsas ima pasakoti istoriją. O štai šitie sakiniai…:

…Magoriumo istorija siekė paskutiniuosius skyrius. Nieko tokio — juk visos istorijos, net tos, kurios mums labiausiai patinka, galiausiai pasibaigia… o kai jos pasibaigia, tai tik proga naujai istorijai prasidėti. Taigi, pabaigos pradžia prasideda skyriumi pavadintu „Molly Mahoney’s first”…

Angliškai skambėjo taip:

…the Magorium’s story was reaching its final chapters. That’s ok — all the stories, even the ones we love must eventually come to an end…
…and when they do, it’s only an opportunity for another story to begin.
So the begining of the end begins with the chapter called „Molly Mahoney’s first”…

…man kažką priminė… hm… „pabaigos pradžia”… kodėl gi man tai atrodo taip pažįstama?.. Keletą sekundžių pamąsčiau ir prisiminiau. Vos valandą prieš filmo peržiūrą skaičiau vieno ruso tinklaraštį, kuris savo naujausią įrašą pavadino „Бесконечное начало” („Begalinė pradžia”). Šiame įraše jo pagrindinė mintis buvo tai, jog

be pabaigos nebus pradžios, svarbu mokėti atsisveikinti, tam, kad būtų nauji patyrimai ir susitikimai

Neįtikėtina! Praktiškai žodis žodin kaip filme!

Dabar beliko sąmoningai stebėti gyvenimą toliau ir neabejotinai Visata jau yra suteikusi galimybę man susivokti kokia „Pabaigos Pradžia” laukia mano artimoje ateityje. O gal tai jau įvyko? O galbūt tai ženklas man atlaisvinti užsisenėjusias mintis? Įdomu… Tikrai labai įdomu!

Beje, vos nepamiršau. Kaip tik šią dieną buvo mano sesės gimtadienis. Štai ir dar viena Pabaigos Pradžia tą pačią dieną, idealiu laiku, tinkamoje vietoje…

Taigi… linkiu jums žaismingų įvykių ir sukurti kuo daugiau Pabaigų, tam kad patirtumėte tuos dalykus, įvykius ir nuotykius, kurie jau seniai turėjo galimybę prasidėti, tačiau jiems dar nebuvo sukurta vietos ir erdvės jūsų gyvenime.

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.