Unikalus LIGHT SHOW (šviesos šou)

Viskas prasidėjo nuo to, kad savo gimtadienio šventei norėjau kažko netradicinio. Realizuoti šią idėją į „šviesos šou” komandą pasikviečiau dar 3 lietuvius, ispanę ir etiopietį. Šešiese dirbom beveik 4 savaites repetuodami mano mažame kolegiumo (bendrabučio) kambarėlyje. Nepaisant to, kad artėjo ir magistro tezių užbaigimas, naktimis dirbdavau prie „šviesos šou” idėjų.

Pagrindinis šou pasirodymas vyko pailgame (apie 4 ant 20 metrų dydžio) kolegiumo TV-kambaryje. Ant mėlynos ištemptos paklodės rodomus efektus stebėjo daugiau nei 60 įvairiausių tautybių žmogėnų. Šou truko 40 minučių, kurio metu įvairiausiems šviesos efektams išgauti naudojom paprasčiausius buityje naudojamus daiktus: žvakes, kartoną, rėtį, tarką, lempą, televizorių, šviesos diodus, dviračių lemputes, žibintuvėlį, butelius, marinuotų burokėlių skystį ir t.t. Skambėjo Yellow, Vangelis, Titanic Movie ir Queen muzika. Po renginio buvo sėkmingai parduota keliolika „Light Show Soundtrack” (garso takelio) kopijų.

Nuotraukos

Fotografuota: 2002 gegužės 17

Šešių žmonių komanda 4 savaites kūrė projektą pavadinimu „LIGHT SHOW”, kuri žiūrėjo apie 60 žiūrovų.

LIGHT SHOW
LIGHT SHOW komanda
LIGHT SHOW užkulisiai
Gimtadienio šventimas
Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.