neKrikštynos

Tai renginys, kuris buvo skirtas Aalborge studijuojantiems lietuviams, o jo tikslas – naujai atvykę susipažįsta su „seniais”, ir atvirkščiai. Pavadinimo „neKrikštynos” istorija labai paprasta. Pagal Lietuvos universitetų tradicijas fuksams „seniai” organizuoja taip vadinamas krikštynas, kurių metu yra tyčiojamasi iš fuksų. Kadangi mūsų renginys buvo kiek kultūringesnis, čia tiek naujokai tiek seniai yra gerbiami vienodai, jis buvo pavadintas „neKrikštynomis”.

„neKrikštynas” organizavome du kartus.

neKrikštynos – The Movie (filmas)

Tai filmukas su nostalgiška pabaiga apie antrąjį renginį, kuriame dalyviai turėjo įvykdyti įvairias užduotis, galėjo dalyvauti konkursuose ir dar daugiau…

Pirmosios „neKrikštynos” (2001 vasaris)

Dalyvavo apie 20 žmonių, kuriuos suskirstėm mažomis komandomis ir vieno kolegiumo didžiuliame bilijardo stalų kambaryje žaidėm ledo ritulį su šluotomis ir stalo teniso kamuoliukais bei žuvies konservų dėžutėmis. Be to, vyko ir apriboto futbolo, tarp turistų žinomo „Džumbi-Jumbi” vardu, varžybos. Vėliau dalyvautojai mokė vienas kitą įvairiausių žaidimų bandoms. Nuotraukas iš renginio galite peržiūrėti čia.

Antrosios „neKrikštynos” (2001 lapkritis)

Vedėjas Sigis

Renginys buvo žymiai įdomesnis ir sekmingesnis. Jame dalyvavo apie 50 lietuvių. Dalyviai buvo suskirstyti į keliolika komandų. Kiekviena iš jų gavo po užduotį, kurią turėjo atlikti per pusantros valandos. Komandos nežinojo apie kitų atliekamas užduotis, nes buvo skirtinguose kambariuose. Vėliau visiems vėl susirinkus komandos pristatė savo rezultatus: keptą pyragą, super-poemą, dainavimo sugebėjimus, muziką sugrotą naudojantis puodais bei panašiais skambalais ir t.t. Kelios poros gavo užduotį pareklamuoti virvę, vandens stiklinę ar du obuolius su dešrele. Visa programa su reklaminėmis pauzėmis truko beveik valandą. Antroje vakaro dalyje visi dalyvavo įvairiausiose užduotyse, kur vyko keliolikos merginų kėlimas, greitas alaus gėrimas, priverstinis nusirengimas ir pan. Geriausi džiaugėsi šampanu, pačka daniško alaus bei originaliu airišku stautu. Vakaro kulminacija buvo medinių diplomų įteikimas „saldžiausiai merginai”, „moteriškiausiam vyrui” ir „vakaro paniūrėliui”. Nuotraukos iš renginio.

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.