URTA – valstybė, apie kurią niekas nežino

Tautybė
Kol kas ją sudaro tik trys žmonės: Augustas, Laurynas ir Kadri.
Kadangi latvių tautybė yra profesija, suomių – psichologinė būsena, estų (pasak manęs ir Lauryno) – religija, o lietuvių (pasak Kadri) – yra joke’as, tai URTA tautybė yra vienintelė tikra tautybė pasaulyje.

Matavimai
Urta valstybėje nėra nei metų, nei mėnesių, nei savaitės dienų. Yra tik 3 kažkuriosdienos (3 somedays): antradienis, trečiadienis ir lapkritis (Tuesday, Wednesday and November). Taip pat Urtoje nėra valandų ir minučių. Vienintelis laiko matavimo vienetas – „while’ai”, kažkas gali vykti „for a while”, „three a while” ar pavyzdžiui „one a while”.

Pramogos
Tradicinis Urta žaidimas – Strick-Strong (skamba panašiai kaip Ping-Pong). Deja, šio žaidimo taisyklės dar tikslinamos…

Formalumai
Urta valstybės sutrumpintas kodas – „URT” (t.y. kaip Lietuva = LT, Estija = EST ir pan.).
Oficiali URTA valstybėje registruotų Interneto adresų galūnė – „.urt”: http://www.vardas.urt/
Urta valstybės vėliava paprasta – centre išdėstytos raidės „URT”, kairiajame ir dešiniajame viršutiniuose kampuose didelės žvaigždės (skirtos man ir Laurynui), o dešiniajame apatiniame kampe matosi kol kas maža maža žvaigždutė skirta Kadri. Ši žvaigždutė buvo įmontuota į vėliavą su perspektyvą, kad ji gali didėti (o gal ir visai išnykti), priklausomai nuo Kadri gerų darbų Urta valstybei. Kol kas nėra prieita galutinio sprendimo kiek Urtoje bus prezidentų – trys, du ar nė vieno.

Religija
Oficiali Urta religija – estas. Kol kas Urtoje religingas tik vienas žmogus – Kadri.

Svarbiausia data
Ir galų gale – svarbiausia data Urta valstybėje – 2000 07 07 – Urtos įkūrimas.

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.