Kaip mane su**** INFOBALT’99

Teko tą kartą pasibaladoti po InfoBalt’ą.

Niekas manęs netraukė kažkodėl. Tik žiūriu – GIS centras kažkoks. Tipo Geografinis Informacinis… Žodžiu, kažkas gal ir įdomaus kaip turistui.

Prieinu. Žiūriu ten plakatai ir kompai su programine įranga pristatantys kažkokią tai programa kurioje visi duomenys apie Lietuvos žemėlapį. Nu, žodžiu, kažkas visai įdomaus.

Matau – laisvas kompas su ta programa ir kažkokiais žemės reljefais ant ekrano. Nu, gal visai faina būtų paveizėt, pagalvojau.

Priėjau. Ranka nevalingai pagriebė mouse’a (pelę). Tik spėjau ten ant kažko paukščiuką uždėti – prieina stendo-bičas su kortele krūtinėje, čiumpa iš mano rankų pelytę, bei po pelyte buvusį MOUSE PADą, ir neatitraukdamas rankos nuo tos pelės, manęs griežtai klausia – KAS NORS DOMINA???

Aš, beveik aiktelėjau.
Sakau – tipo esu turistas ir visai įdomu būtų susipažinti kas tai per programėlė.
Jis man mandru tonu – JŪS ČIA KAIP? INDIVIDUALIAI AR KAIP KITAIP…
Aš jau pradėjau leistis į žemę – „individualiai“, beveik nedrąsiai atsakiau.
Tas stendo-bičas su kortele pasakė gana konkrečiai – „OOOOOO. ŠITA PROGRAMA KAINUOJA 10 TŪKSTANČIŲ LITŲ….“ taip kad…
Aš iš viso aiktelėjau. Apsinervyjau. Ir stoviu prie to kompo – žiūriu į jį su viltim, žiūriu į kabančius plakatus. Stendo-bičas aiškiai tikėjosi, kad nueičiau. Laukė laukė VARGŠELIS. Nesulaukė. Ėmėsi kitų priemonių – MOUSE’ą su jo PADu paslėpė už kompo, VISUS bukletus sumetė į stalčių, palaukė mano reakcijos (kuri buvo lygi 0) ir kažkur nuvarė savais keliais.

Man beliko atsipeikėti ir dar labiau nusivilti visa paroda…
Kam ta kultūra?

Written by Augustas
Gyvenime kaupiasi žinios ir patirtys. Su mielu noru tuo dalinuosi, nes žinau, kad yra daug žmonių, kurie turi klausimų, į kuriuos atsakymus aš jau esu radęs.